Grupy dla kursantów

Strona główna » Grupy dla kursantów

Zapisując się na kurs, zachęcam do wyboru grupy według indywidualnych preferencji. Każda grupa różni się jedynie ilością godzin oraz częstotliwością zajęć w tygodniu – warto zatem wziąć pod uwagę ilość wolnego czasu, a także dotychczasowy poziom z matematyki. Ponadto warto uwzględnić cel – większa intensywność zajęć będzie rozsądniejszym rozwiązaniem w przypadku zbliżającego się egzaminu, np. testu na koniec podstawówki czy matury. Jeśli nie wiesz, która grupa będzie odpowiednią opcją dla Twojego dziecka, to zachęcam do kontaktu. Wspólnie ustalimy, który wariant będzie optymalnym wyborem, a przy tym określimy priorytety w zakresie nauczania. Opowiem również więcej o metodach nauki w Akademii Ucznia i odpowiem na wszelkie nurtujące pytania.

Do kogo skierowane są grupy ze zwiększoną ilością godzin?

Oferta Akademii Ucznia obejmuje grupę, która zakłada 120 godzin nauki w trybie dwóch zajęć tygodniowo. Grupa I jest szczególnie zalecana dla 8-klasistów, ponieważ jak zostało wspomniane – większa liczba godzin pozwoli na dobre przyswojenie materiału bieżącego, czyli ostatnich tematów z programu szkoły podstawowej. Dzięki temu dziecko będzie miało większą szansę, aby zdać na bardzo dobrym poziomie egzamin końcowy, który jest furtką w dostaniu się do „szkoły marzeń”.

Warto jednak podkreślić, że 120-godzinowy kurs jest skierowany zarówno dla uczniów młodszych klas, jak i dla osób ze szkoły średniej – uwzględniając przygotowanie do matury z matematyki. Jest to czas umożliwiający spokojnie przyswoić wiedzę oraz skupić się nad zagadnieniami sprawiającymi największe problemy. Na naszych lekacjach z matematyki przerabiany jest materiał od najprostszych do trudniejszych zadań.

Grupy różnią się tylko ilością godzin, więc to do Was rodzice należy wybór!
Gorąco zapraszam!

Grupy różnią się tylko ilością godzin, więc to do Was rodzice należy wybór!
Gorąco zapraszam!

Grupy z matematyki

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupy z Chemii

Grupa I

Grupa II

Rekrutacja ruszyła! Zapraszamy do zapisania się na kurs matematyki poprzez kontakt telefoniczny lub email!
Karta zgłoszeniowa