Lekcje z matematyki

Strona główna » Lekcje z matematyki

Akademia Ucznia to miejsce, które oferuje dodatkowe lekcje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Nauka odbywa się zgodnie z realizowaną w szkołach podstawą programową. Dodatkowe lekcje z matematyki pomagają nie tylko zrozumieć matematykę i poprawić oceny z tego przedmiotu, ale również otworzyć się na logiczne myślenie. Jako jednoczesny założyciel Akademii Ucznia i nauczyciel matematyki, stawiam przede wszystkim na zrozumienie zasad przedmiotu, aby nauka stała się nie tylko efektywna, ale również przyjemna.

Lekcje z matematyki prowadzone są w małych grupach zajęciowych – od 4 do 7 osób. Taka liczba uczestników pozwala jednocześnie na pracę w grupie, jak i na indywidualne podejście do każdego kursanta – co jest idealnym połączeniem zwłaszcza przy przerabianiu bardziej skomplikowanych działów tematycznych. Lekcje obejmują przede wszystkim:

  • program nauczania dla klas IV – VI,
  • program nauczania dla klas VII – VIII,
  • program nauczania dla szkół średnich.

Jeśli przed zapisaniem dziecka na lekcje z matematyki chcesz dowiedzieć się więcej o realizacji programu i formie zajęć – serdecznie zapraszam do kontaktu i sprawdzenia szczegółów oferty korepetycji z matematyki.

Kto powinien skorzystać z dodatkowych lekcji matematyki?

Dodatkowe lekcje z matematyki są prowadzone z myślą o każdym uczniu – niezależnie od tego czy matematyka sprawia mu trudność, czy wręcz odwrotnie, jest to przedmiot będący w zakresie zainteresowań. W związku z tym zapraszam dzieci, które:

  • nie polubiły się z matematyką w szkole;
  • uważają, że nie da się jej nauczyć, czy zrozumieć;
  • mówią, że nie przydaje się ona w życiu codziennym;

ale również te:

  • lubiące ten przedmiot i chcące pogłębiać swoją wiedzę, robiąc zadania o podwyższonym stopniu trudności, na które często nie wystarcza czasu na lekcji;
  • przygotowujące się na konkursy;
  • którym zależy na dostaniu się do wymarzonej szkoły;
  • które wiedzą już, że matematyka lub chemia będzie im potrzebna w rozwijaniu swoich planów po egzaminie dojrzałości (studia medyczne, inżynierskie itp.).

Lekcje z matematyki w Akademii Ucznia nie tylko pozwalają zgłębić wiedzę matematyczną, ale poprawić umiejętność pracy zespołowej i logicznego myślenia. Niewątpliwie są to argumenty, które powinny przekonać każdego rodzica, dlatego zapraszam do zapisów.

Rekrutacja ruszyła! Zapraszamy do zapisania się na kurs matematyki poprzez kontakt telefoniczny lub email!
Karta zgłoszeniowa