Przygotowanie do matury z matematyki

Strona główna » Lekcje z matematyki » Przygotowanie do matury z matematyki

Kursy w Akademii Ucznia nie ograniczają się do programu nauczania z zakresu szkoły podstawowej – oferta obejmuje również zajęcia dla szkół średnich, w tym przygotowanie do matury z matematyki. Podczas kursu przerabiane są zadania, które najczęściej pojawiają się na egzaminach, a także te, które statystycznie sprawiają najwięcej problemów. Przygotowanie do matury z matematyki uwzględnia wszystkie działy tematyczne, które są realizowane w szkołach średnich.

Na moich kursach przygotowawczych każdy maturzysta może liczyć na indywidualne wsparcie, aby jak najlepiej zrozumieć przerabiany materiał i bardziej skomplikowane zasady matematyczne. Dla mnie liczy się nie tylko zrealizowanie całej podstawy programowej, ale przede wszystkim to, aby kursant w pełni zrozumiał wykonywane w zadaniach działania, aniżeli zapamiętał sam schemat. Jest to podstawa dla uzyskania lepszych efektów nauki, a przede wszystkim dla czerpania z tego przyjemności.

Przygotowanie do matury z matematyki jest zalecane zarówno dla uczniów klas maturalnych, jak i pozostałych roczników szkoły średniej. Tym wcześniej rozpoczęta nauka, tym większa szansa na napisanie matury z bardzo dobrym wynikiem. Warto dodać, że regularnie dostaje informacje zwrotne od moich kursantów o egzaminach zdanych zgodnie z oczekiwaniami, a także uzyskaniu lepszych ocen w szkole. W związku z tym zachęcam do wzięcia udziału w przygotowaniu do matury z matematyki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o korepetycjach z matematyki, to bardzo proszę o kontakt.

Rekrutacja ruszyła! Zapraszamy do zapisania się na kurs matematyki poprzez kontakt telefoniczny lub email!
Karta zgłoszeniowa