Korepetytor matematyki w Biłgoraju

Strona główna » Korepetytor matematyki w Biłgoraju

Nazywam się Joanna Rawiak i jestem założycielem Akademii Ucznia oraz korepetytorem matematyki. Moja przygoda z matematyką rozwinęła się na etapie 5 klasy szkoły podstawowej, kiedy moje oceny z tego przedmiotu nie były nawet dostateczne. Wtedy sama zaczęłam uczęszczać na korepetycje i od tamtego momentu matematyka stała się moją pasją, dzięki czemu postanowiłam dalej rozwijać się w tym kierunku.

Od zawsze wykazywałam się odpowiednim podejściem do młodszych, a także umiejętnością przekazywania wiedzy. Od 2014 roku pomagam dzieciom – w różnym wieku i na każdym poziomie – w zrozumieniu matematyki i stosowaniu jej w życiu codziennym. Stąd też wzięła się idea stworzenia Akademii Ucznia, w której mogłabym profesjonalnie spełniać się jako korepetytor matematyki. Najpierw jednak w 2016 roku ukończyłam klasę o profilu politechnicznym (matematyczno-fizyczno-informatycznym) w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, a następnie rozpoczęłam kształcenie na kierunku Matematyka na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. W związku z tym mam nie tylko predyspozycje, ale również zawodowe wykształcenie, aby prowadzić zajęcia jako korepetytor matematyki dla dzieci i młodzieży.

Jako korepetytor matematyki stawiam nie tylko na realizację podstawy programowej. Lekcje z matematyki to również okazja, aby rozwinąć u kursantów logiczne myślenie, umiejętność pracy w grupie oraz kreatywność. Zaufało mi już wielu uczniów, a także rodziców, którzy zapisywali do mnie swoje dzieci. Dostaję mnóstwo informacji zwrotnych, potwierdzających oczekiwane efekty nauki – co dla mnie, w roli korepetytora matematyki, jest dużą motywacją do dalszego rozwijania działalności. Gwarantuję profesjonalne podejście, a do tego pełny zapał do prowadzenia zajęć.

Dodatkowe osiągnięcia:

Rekrutacja ruszyła! Zapraszamy do zapisania się na kurs matematyki poprzez kontakt telefoniczny lub email!
Karta zgłoszeniowa